Dôležité upozornenie!!! Dňa 12.7.2024 bude eshop zatvorený. Ďakujeme za pochopenie

Detské zizi gumičky - žlto/oranžová - Yellow/Orange

Pár detských žlto-oranžových zizi copíkových gumičiek je vhodný pre malé princezné. Pár detských žlto-oranžových zizi copíkových gumičiek je možné ozdobiť rôznymi ozdobami.  Po aplikácií zizi gumičiek do účesu (napríklad do drdolu) je vhodné aplikovať do účesu aj scrunchie gumičku z aktuálnej ponuky. 

 

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (10 ks)
Značka: VYSNIVANE COPIKY
€6,99
Kategória: Zizi gumičky - detské
Hmotnosť: 0.35 kg
Dĺžka: 35 cm
Farba: Oranžová/Orange, Žltá/Yellow
Materiál: Vlákna modakryl
Účel: Doplnenie účesov

Pár detských žlto-oranžových zizi copíkových gumičiek je pripletený k pevnej gumičke, ktorej dĺžka pri maximálnom natiahnutí je 15 cm.Pár detských žlto-oranžových zizi copíkových gumičiek je tvorený z 2 kusov zizi gumičiek v balení.

 

• Zloženie: vlákna modakryl

• Váha: 35g 

• Dĺžka copíkov od gumičky: 35cm

• Farba: Žltá/Oranžová - Yellow/Orange

• Počet kusov copíkov v balení  je 18 ks 

Výrobca: VYSNIVANE COPIKY, s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu