Drahé zákazníčky, doplnili sme zásoby 100% kanekalonu a máme všetky farby, ktoré vieme momentálne zabezpečiť. Doprava nad 55€/1399CZK cez Zásielkovňu zdarma!

Ako sa starať o cop na gumičke

Vzhľadom na to, že mám často otázky ako sa starať o cop na gumičke, rozhodla som sa vám napísať návod :)

 

Čo sa týka údržby, je úplne jednoduchá a pri dodržaní týchto zásad vám cop dlho vydrží.

Cop je potrebné pravidelne česať. Pred nasadením a určite aj po nasadení. Cop je potrebné držať za spojenie vlasov s gumičkou - nielen za gumičku a párkrát prečesať, niekam zavesiť a tešiť sa, keď si ho znova nasadíte.


Cop nie je potrebné umávať. Samozrejme, ak to chcete umyť, tak použite zriedený šampón - nepoužívame balzamy, kondicionéry, masky ... cop je zo syntetického materiálu, takáto kozmetika je úplne zbytočná.


Cop je možné žehliť a kulmovať ALE, vzhľadom na to, že je cop vyrobený z nízkoteplotného kanekalonu, je potrebné použiť prípravky, ktoré si môžete nastaviť MAXIMÁLNE na 120 °C, pretože pri použití vyššej teploty materiál bude horieť.


Ak chcete cop narovnať, je potrebné prechádzať prameň vlasov hrebeňom súčasne s fénom (nepoužívame maximálny výkon, aby sa kanekalon nepripálil)
Ak chcete cop natočiť, môžete ho zapliesť, alebo ho natočiť na penové nátačky a zaliať vriacou vodou (napr. z rýchlovarnej kanvice), zavesiť a buď počkať, kým kanekalon úplne nevyschne (môže to trvať aj niekoľko hodín), alebo odporúčame tento proces urýchliť buď fénom alebo naparovačkou. Po rozpletení (zložení nátačiek) máte hotový kučeravý cop! Ak ho chcete vrátiť do pôvodného stavu, máte dve možnosti – buď použijete kefu s fénom alebo opäť vriacu vodu.

 

Gumičky copíkové, twistové, zizi ako ani dradové gumičky netreba nijako ošetrovať.

Ak ich chcete umyť, platia rovnaké pravidlá ako pri cope na gumičke - používam zriedený šampón, nepoužívam inú vlasovú kozmetiku, nežehlím, nekulmujem a keď sú mokré, je potrebné ich zavesiť a vysušiť ich v rovnej polohe.

 

Neodporúčam nosiť cop dlhšie ako 8 hodín bez prestávky.

S copom môžete bez problémov navštíviť Wellness centrum, fitness, prejsť sa v daždi, no je potrebné myslieť na to, že ak nasaje vodu, bude to o niečo ťažší.

 

 

Ty ešte nemáš svoj cop??? Napíš mi na https://instagram.com/oobraider alebo vysnivanecopikysro@gmail.com

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie