Dôležité upozornenie!!! Dňa 12.7.2024 bude eshop zatvorený. Ďakujeme za pochopenie

O nás

Kariéru braiderky som začala v roku 2018 a nápad predávať kanekalon neprišiel preto, že by som z toho chcela urobiť nejaký biznis… Ako braiderka s obsadenými termínmi mesiac dopredu som si vždy robila veľké zásoby a pestrý výber farieb pre svoje zákazníčky. Začali mi písať braiderky či náhodou nemám tú alebo inú farbu kanekalonu skladom a či by som im ho nevedela predať. A hlavne poslať prvou triedou, lebo kanekalon potrebujú pre zákazníčku, s ktorou už majú dohodnutý termín a obávali sa, že ak by si ho objednali kdekoľvek inde, tak im nepríde včas. Ja som im vždy chcela pomôcť a večer, keď som uložila deti spať, som išla baliť balíky aby na ďalší deň odišli. Mimochodom - niekedy mi balíky nosil na poštu aj dedo 😁 (môj svokor). Keď som pracovala v Žiari nad Hronom z domu, plietla som od rána do večera. Keď si niekto prosil termín cez víkend, o 6:00 ráno pred prácou alebo aj o 21:00 po robote, ťažko som hovorila “nie. Hranica medzi domom a prácou bola stratená, takže som veľmi chcela oddeliť prácu od domácnosti a hlavne som sa chcela posunúť na vyšší level. 

 

Často sa ma ľudia pýtajú prečo sme si vybrali Modru. Tým, že väčšina mojich zákazníkov ku mne chodili z Bratislavy a Trnavy, rozhodli sme sa s manželom hľadať priestory na prácu a život v Bratislave. Michal sa teda vydal na trojdňovú cestu do Bratislavy hľadať voľné priestory na prenájom. Postupne sa okruh rozširoval, pretože som naozaj nechcela pracovať len na nájom. 😂 Hľadali sme dobrý pomer ceny a kvality, a tak sa našiel ideálny priestor v tichom a krásnom meste Modra, len 25 km od Bratislavy. V Septembri 2019 som si teda otvorila svoj zapletací salón v Modre a začala sa ďalšia etapa. 

 

V Modre predaj kanekalonu prvou triedou pokračoval. Mimochodom, keď sa nám narodila druhá dcérka (tretie dieťa), kočíkovalo sa vždy okolo pošty. 😁 Objednávok bolo čím ďalej tým viac, ku kanekalonu sa pridali aj objednávky copíkovych gumičiek, ktoré sú pekným doplnkom na jednoduché a rýchle účesy pre deti aj ženy. Na spracovávanie objednávok manuálne už nebol časový priestor, a tak Michal prišiel s nápadom uľahčiť a zautomatizovať proces. Tak vznikol e-shop www.vysnivanecopiky.sk, ktorý Michal urobil celý sám. Písal sa rok 2020.

 

Teraz je náš e-shop Vysnívané Copíky tím ľudí, ktorých spája jedna priorita, ktorú máme spoločnú od začiatku: pomôcť braiderkám zaobstarať si na prácu všetko potrebné a hlavne rýchlo! Aj keby kamióny z neba padali, balíky majú byť zabalené a odoslané dnes! Všetci dobre vieme, že ak máte záujemcu na účes a chýba vám kanekalon, najradšej by ste ho chceli mať ešte včera, pretože prichádzate o prácu. 😂 A kto teda tvorí náš tím? Olga a Michal riadia všetky procesy, Linda, Vlasta a Boris balia balíky a starajú sa o náplň skladu, Zorka komunikuje so zákazníkmi na e-shopovom chate a Dávid má na starosti marketing. Saška a Lucka sú brigádničky, ktoré nám pomáhajú s prípravou tovaru.

Vďaka Linde sa u nás na nič nezabudne, pretože má zvyk písať si všetky úlohy do zápisníka. Borisa voláme interne “tetrisár, pretože balenie balíkov a presné triafanie veľkosti krabice mu ide od ruky a je to jeho koníček. A aby toho nebolo málo, tak naša Vlasta nás skoro každý deň rozmaznáva koláčikmi… cítite aj Vy tú vôňu čerstvo upečenej bábovky pri rozbaľovaní Vašej objednávky? 😍

 

Každý člen tímu má u nás svoju úlohu, no keď príde tovar, všetci sa chytia práce a vynášajú krabice hore na poschodie - hneď, teraz, lebo, čo? Tovar má byť zrátaný a naskladnený čím skôr, pretože naši zákazníci sa naň tešia a špeciálne položky si strážia. Okrem iného máme aj krásne vzťahy s našimi dodávateľmi, ktorí nám posielajú listy, darčeky spolu s tovarom či poďakovania za dlhodobú a spoľahlivú prácu. Toto nás pri preberaní tovaru vždy veľmi poteší. Každý človek v našom tíme je ako súčiastka do hodiniek. Všetci spolu tvoríme proces, ktorý sa už teraz podobá na veľký biznis a začal jednou správou: "Olga, nemáš náhodou červený kanekalon?”

 

Milujem môj tím a rada chodím každý deň do práce, pretože je tam vždy dobrá nálada, úsmevy a kamarátstvo.

❤️ Ďakujeme Vám naši zákazníci, že si vyberáte práve nás. ❤️

Tim_vysnivane_copiky_new

Späť do obchodu