Môj ženský biznis na Instagrame - slovenský jazyk

“Čo je to, čo rada robíš a mohli by Ti za to platiť?" Odpoveď na túto otázku vám ukáže najlepšiu cestu na podnikanie. A inak to nebolo ani v mojom prípade. Podnikanie bolo to, čo mi chýbalo ku šťastiu a podľa môjho názoru môže finančnú slobodu získať žena len podnikaním.  Podnikanie znamená slobodu - ako si zariadiš tak máš. Môžeš robiť aj dve hodiny každý deň v posteli pred zaspávaním, doma popri varení alebo proste keď máš chvíľu čas. 

A o podnikaní, konkrétne o mojom "ženskom biznise" je aj nová kniha Môj ženský biznis na Instagrame, v ktorej sa s vami podelím o moje skúsenosti a tipy o tom, ako začať podnikať na Instagrame. 

 

Tu si môžete prečítať ukážku z mojej novej knihy, stačí kliknúť sem. 

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom (>25 ks)
Značka: VYSNIVANE COPIKY
€25,99
Kategória: KNIHY
Hmotnosť: 0.4 kg
Autor: Olga Olikova
Počet strán: 150
Rozmery: A6
Účel: motivačná literatúra
ISBN: 978-80-973755-3-9
Vydavateľ: VYSNIVANE COPIKY 
Autor: Olga Olikova
Strany: 150
Obal: Hardcover
Váha: 362 g
EAN:

9788097375539

Rozmer:

A6 format 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu