Darčekové poukazy

Často mi píšete ohľadom darčekových poukážok. Nemám konkrétny typ poukážok, avšak chápem, že chcete spraviť radosť svojim blízkym a teda tu je môj názor.

 

Predovšetkým účes má byť VYS-NÍ-VA-NÝ. Nie je nič horšie ako pliesť dievča, ktoré účes vôbec nechce, alebo chce iný účes (nechce boxerské copíky, lebo ich už mala a teraz by chcela vyskúšať iný účes).

Prípadne (a to sa mi už stalo) ☝ sedí v kresle a doslova plače, že “chcela som nové tenisky na narodky, nie copíky”...

 

Preto: darčeková poukážka nie je problém! Avšak má to jednu podmienku.

Za účes sa platí až vtedy keď je zapletený (buď prevodom na účet v deň pletienia alebo v hotovosti po zapletení).

Poukážku Vám vystavím zadarmo. Bude tam napísané, že je to “Darčekový poukaz na ÚČES”. Obdarovaná osoba si účes vyberie sama, takisto farbu a ozdoby, a tak budeme mať všetci istotu, že obdarovaná sa bude tešiť :). 

Objednať sa na vybratý účes môže kedykoľvek (a sľubujem že bude mať prednosť pre rezerváciu termínu). Tie slečny, ktorým sa vaš darček páčil sa objednajú a prídu.  Tie ktoré oň nemali záujem jednoducho neprídu a to bude úplne v poriadku.

 

Pre objednávku poukážky mi napíš buď na instagrame alebo na facebooku @vysnivanecopiky meno - komu chceš darovať copíky a email, na ktorý pošlem poukaz vo formáte PDF-print. Ten si potom vytlačíš a dáš do rámiku.