Elastic hair bands with braids for kids - Rasta

Elastic hair bands with braids are suitable for advancing your hairstyles. For example, a bun can be decorated with various decorations from our offer.

We have various colours. 

The length is 40 cm. 

We sell 1 piece of kids elastic bands. Elastic hair bands with braids are exclusively made for DREAM BRAIDS.

The weight of the hair band is 20g, so it is gentle on children's hair.

 

Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Skladom (1 ks)
Značka: VYSNIVANE COPIKY
€9,99
Kategória: Gumičky
Materiál: 100% syntetické vlasy
Účel: Doplnenie účesov, Ozbobenie účesov
Elastic hair bands with braids for kids - Rasta
Novinka

Length: 40 cm

Hair band with braids weight: 20 - 25g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu