Dôležité upozornenie!!! Dňa 12.7.2024 bude eshop zatvorený. Ďakujeme za pochopenie

Copíková gumička - detská - Blue/ Tyrkys

Copíkové gumičky sú vhodné na doplnenie účesov ako napríklad
drdol, dá sa ozdobiť rôznymi ozdobami z našej ponuky. V ponuke máme rôzne farebné
prevedenia. Dĺžka je 40 cm. Copíkové gumičky detské predávame po 1 kuse. Copíkové gumičky sú exkluzívne vyrobené pre VYSNÍVANÉ
COPÍKY. Váha gumičky je 20g, preto je šetrná k detským vláskom.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (1 ks)
Značka: VYSNIVANE COPIKY
€9,99
Kategória: Gumičky
Materiál: 100% syntetické vlasy
Účel: Doplnenie účesov, Ozbobenie účesov
Obrázok WhatsApp 2024 05 20 o 14.17.02 178d4c27
Akcia

Dĺžka: 40 cm 

Gramáž gumičky: 20 - 25g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu