DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pridali sme nové krajiny doručenia. Všetky si ich môžete pozrieť tu: https://www.vysnivanecopiky.sk/faq/

Olga Olikova - Vysnívané copíky s kanekalonom - SK + BALÍK KANEKALONU

Vysnívané copíky s kanekalonom - Jednoduché návody, kniha o zapletaní od Oľgy Olikovej. Čaká na vás množstvo lifehackov a trikov, ako si vytvoriť krásne copíky a iné účesy. Naučíte sa základy zapletania, Olga vám ukáže najjednoduchšie štýly zapletania. Kniha je jedinečná vďaka videonávodom v priložených QR kódoch. Jednoduché pokyny krok za krokom pre pletené účesy.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Značka: VYSNIVANE COPIKY
€33,90
Kategória: KNIHA
Hmotnosť: 0.66 kg
Účel: Pletenie copíkov, Braiding
Autor: Olga Olikova
Počet strán: 64 strán
Rozmery: A4 (210 x 297 mm)
Položka bola vypredaná…
705 olga olikova vysnivane copiky s kanekalonom balik kanekalonu
Dotlač v roku 2024

V tejto knihe uvádzam 20 návodov (účesy a doplnky). Pripravila som fotografie, texty a dokonca aj videá! Najjednoduchšie návody, ktoré zvládne aj človek, ktorý nikdy nič podobné nerobil. Každá žena chce byť krásna a mať štýlový účes, ktorý sa ľahko udržiava. Copíky skrášľujú a omladzujú. Prídavok kanekalonu zvyšuje životnosť a dĺžku účesu a umožňuje ľubovoľné farebné prevedenie.

Obsah

Vitajte 3

Základy zapletania 9-10

Francúzske/holandské vrkoče 11-12

Čelenka s vrkočom 13-14

Kanekalon 15.-16

Afro vrkoče 17-20

Farebné pramene 21-22

2D s gumičkami 23-24

3D s gumičkami 25-26

Bublinky 27-28

Gumičky detský štýl 29-30

Bubbly 2 31-32

2D s kanekalonom 33-34

3D s kanekalonom 35-38

Boxerské vrkoče 39-42

Doplnky a gumičky 43-44

Urobte si vlastnú scrunchie 45-46

Gumička s vrkočmi 47-48

Účesy s vrkočovými gumičkami 49-50

Gumička s chvostom 51-52

DE vrkoče 53-54

Vytváranie DE vrkočov 55-56

Výroba čelenky 57-58

Výroba klobúka 59-60

Záver 61-62

Citáty 63

Poďakovanie 64

 

Kniha bola preložená do 4 jazykov, okrem angličtiny je v ruštine, slovenčine a češtine.

 

Tu sú odkazy pre ďalšie jazyky:

Slovenský jazyk: 

https://www.vysnivanecopiky.sk/olga-olikova-vysnivane-copiky-s-kanekalonom-sk/

Český jazyk: 

https://www.vysnivanecopiky.sk/olga-olikova-vysnene-copanky-kanekalonem-cz/

Anglický jazyk: 

https://www.vysnivanecopiky.sk/olga-olikova-dream-braids-with-kanekalon-en/

 

O autorovi:

Olga Olikova známa ako @oobraider sa stala fenoménom vo svete zapletania vrkočov. V roku 2018 začala zadarmo zapletať deťom na ulici a dnes ju na Instagrame sleduje už vyše 200 000 sledovateľov.

"Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robila, aj keby si to mala robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Olga sa našla v umení zapletania copíkov.

Na zapletanie mala doslova srdce a začala sa prehrabávať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučili tisíce online študentov z celého sveta.

 

Olga žije s manželom a 3 deťmi v Bratislave, Slovensko, EÚ.

 

Aktualizácia z augusta 2023:

Olga získala kaderníckeho Oscara - OneShot Hair Award 2023 vo svojej milovanej kategórii braidingu.

 

 

Teraz nájdete tie najlepšie techniky v Olginej prvej knihe s jednoduchými návodmi krok za krokom pre zapletané účesy - Vysnívané copíky s kanekalonom.

ISBN: 978-80-973755-2-2
Vydavateľ: VYSNIVANE COPIKY 
Autor: Olga Olikova
Strany: 66
Obal: Hardcover
Váha: 496g
Rozemr: A4 format (210x297mm)

 

Knihu posielame do týchto krajín:

Albánsko, Andorra, Austrália, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Island, Izrael, Kanada, Kostarika, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Spojené štáty americké, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko , Turecko, Ukrajina, Veľká Británia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu