ŠPECIÁLNA AKCIA! Nakúpte obľúbené kanekalony vo výhodnej cene od -15%. Stačí kliknúť na záložku AKCIA v hornom menu.

Olga Olikova - Vysnívané copíky s kanekalonom

Po roku príprav je tu Olgina kniha - Vysnívané copíky s kanekalonom!

Čaká vás tu veľa chytrých návodov a trikov ako si vytvoriť krásne boxerské copíky a iné účesy. A áno, v knihe budú aj videonávody:)

V našej ponuke je aj Olgina kniha, ku ktorej je pribalený balík kanekalonu.

Je možné si vybrať konkrétny kanekalon z aktuálnej ponuky v časti kanekalon.

 

€28,99 až –30 % od €20,29
Kategória: KNIHA
Účel: Pletenie copíkov, Braiding
Autor: Olga Olikova
Počet strán: 64 strán
Rozmery: A4 (210 x 297 mm)
anglickakniha_vysnivanecopiky_s_kanekalonom
Akcia Tip
€28,99 až –30 %
anglickakniha_vysnivanecopiky_s_kanekalonom
Akcia
Jazyk: Český jazyk
Skladom (>25 ks)
Môžeme doručiť do: 9.10.2023
€28,99
€20,29
Jazyk: Slovenský jazyk
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 9.10.2023
€28,99
anglickakniha_vysnivanecopiky_s_kanekalonom
Akcia
Jazyk: Anglický jazyk
Skladom (>25 ks)
Môžeme doručiť do: 9.10.2023
€28,99
€20,29

Over a two year period, Olga Oliková, an ordinary mother on maternity leave, has become a phenomenon in the world of braiding. In 2018, she started braiding children on the streets of central Slovakia, and today 100,000 followers are already following her on Instagram. "At the beginning, I came across the idea in one book: Do what you would do, even if you have to do it for free. And so I did."

Olga literally had her heart set on braiding and started poring over the information about the various techniques of braiding. In a year, she also started giving courses at home, and since then, more than a hundred students from the Czech Republic and Slovakia and hundreds of online students from all over the world have learned this craft.

The Dream Dreams salon is in Modra today, and customers from Prague and Kosice without any doubt come to Olga’s knowledge and professionalism.

Now you can find the best techniques in Olga‘s first book with simple step-by-step instructions for braided hairstyles - Dream Braids with Kanekalon.

The book is published in two languages, Slovak and Czech. All you have to do is to choose the desired one when ordering.

Size: A4 format (210x297mm)

Vyrobené a vytlačené na Slovensku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu