Olga Olikova - Vysnívané copíky s kanekalonom + BALÍK KANEKALONU

Kniha Olgy Olikovej s balíkom kanekalonu (130g). K Olginej knihe je pribalený balík kanekalonu v ľubovoľnej farbe. Nemusíte sa však báť, pretože vyberáme tie najkrajšie farby! Je možné si vybrať konkrétny kanekalon z aktuálnej ponuky v časti kanekalon.

€33
Kategória: KNIHA
Účel: Pletenie copíkov, Braiding
Autor: Olga Olikova
Počet strán: 64 strán
Rozmery: A4 (210 x 297 mm)
Olga Olikova - Vysnívané copíky s kanekalonom +  BALÍK KANEKALONU
Tip
Jazyk: Český jazyk,
Skladom (> 15 ks)
Môžeme doručiť do: 1.10.2021
€33
Jazyk: Slovenský jazyk
Skladom (> 15 ks)
Môžeme doručiť do: 1.10.2021
€33

 

V priebehu dvoch rokov sa z Olgy Olikovej, všednej mamičky na materskej dovolenke, stal fenomén svetového braidingu (zapletania vlasov). V roku 2018 začala z dlhej chvíle zapletať vlasy deťom na ulici na strednom Slovensku a dnes jej prácu sleduje na sociálnej sieti Instagram už 100 tisíc sledovateľov. "Vtedy na začiatku ma oslovila myšlienka v jednej knihe: Rob to, čo by si robila rada aj kebyže to máš robiť zadarmo. A tak som aj robila.” 
 
Olga sa vo vášni k braidingu doslova našla a začala hltať všetky informácie o rôznych technikách zapletania. Po roku aj ona začala u seba doma robiť kurzy a odvtedy sa tomuto remeslu u nej priučila vyše stovka študentiek z Čiech a Slovenska a ďalšie stovky online študentov z celého sveta.
 
Salón Vysnívané Copíky je dnes v Modre a za Olginými kreáciami a vedomosťami za ňou neváhajú prísť zákazníčky aj z Prahy či Košíc.
 
No a práve teraz Olga vydáva svoju prvú knihu s jednoduchými návodmi na copíkové účesy - Vysnívané copíky s kanekalonom.

 

Kniha vychádza rovno v dvoch vydaniach, v slovenskom aj  českom jazyku. Stačí si pri objednávke vybrať želaný variant.

Rozmery: A4 formát (210x297mm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: