Ďakujeme, že ste s nami.

Mini Kombo - Purple

Mini Kombo poteší každé dievča, ženu, dámu. Je zostavané tak, aby ste si jednoduchým spôsobom mohli vytvoriť špeciálny účes. Mini Kombo obsahuje pár zizi copíkových gumičiek, ktoré si aplikujete do vlasov nasledovne. Vytvorte si cop z vlastných vlasov, prichyťte zizi gumičky k vášmu copu a a zatiahnite. Následne si môžete zizi gumičky do vlasov zapliesť do vrkoča alebo do drdola, alebo ich nechať voľne rozpustené. Je to na Vás.

 

Kombo je vhodné ako darček a jeho cena je zvýhodnená. Toto kombo nie je možné kombinovať s inými zľavami.

 

Mini kombo dostanete darčekovo zabalené, preto máte o starosť menej :) 

Môžeme doručiť do:
5.4.2023
Skladom (2 ks)
€26,99 –26 % €19,99
Kategória: Darčekové edície
Hmotnosť: 0.14 kg
Farba: Fialová/Purple
vysnivaneCopiky_minikombo_purple_vlasy
€26,99 –26 %

Balíček obsahuje:

1x zizi gumička vo farbe mini komba

1x scrunchie gumička vo farbe mini komba

1x gumičky do vlasov vo farbe mini komba

1x set ozdôb s otvárateľnými krúžkami na jednoduchšiu aplikáciu vo farbe mini komba

1x šatka bandana vo farbe mini komba

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu