Ďakujeme, že ste s nami.

Detský cop na gumičke - BLUE PINKIE - Modro-ružový-Blue/Pink

Super objemný a ľahký detský cop na gumičke BLUE PINKIE - Modro-ružový-Blue/Pink. Detský cop na gumičke BLUE PINKIE - Modro-ružový-Blue/Pink je vytvorený z ľahkého a objemného VYSNÍVANÉHO modro-ružového kanekalonu. Gumička je šetrná k vlasom tým, že vlasy neťahá. Gumička, na ktorej je cop BLUE PINKIE - Modro-ružový-Blue/Pink upevnený sa pevná a pri maximálnom natiahnutí má priemer 20 cm.

 

Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Skladom (2 ks)
€24,99
Kategória: Cop na gumičke
Hmotnosť: 0.96 kg
Dĺžka: 70 cm
Farba: Modrá/Blue, Ružová/Pink
Materiál: 100% VYSNÍVANÝ kanekalon
Účel: Doplnenie účesov, Tvorba účesu
Children'sBraidOnAnElasticBand_DetskýCopNaGumičke_BluePinkie_Blue-Pink_Modro-Ružový_vysnivanecopiky
Novinka

Po aplikácií BLUE PINKIE - Modro-ružového-Blue/Pink copu do vlasov je vhodné prekryť prechod šatkou alebo scrunchies gumičkou, a taktiež si ho môžete ozdobiť ozdobami z kategórie Doplnky.

Vďaka dĺžke a super ľahkosti  BLUE PINKIE - Modro-ružového-Blue/Pink detského copu na gumičke sa Vaša princezná bude cítiť výnimočne - ako princezná.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu