Ďakujeme, že ste s nami.

DE copíky - ružovo-zeleno-modré

Počet kusov - 60ks

Dĺžka - 75 cm

Váha - 360 g

Použitý materiál - Vysnívaný kanekalon 

Položka bola vypredaná…
Čakáme na dodanie
€180 –23 % €139
Kategória: Dredy/copíky
Hmotnosť: 0.36 kg
Druh: DE copíky
Účel: Tvorba účesu
Položka bola vypredaná…
DE_Copíky_Pigtails_PinkGreenBlue_RužovoZelenoModre_vysnivanecopiky
Novinka
€180 –23 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu