Ďakujeme, že ste s nami.

Darčekový poukaz - zvoľ si ľubovoľnú hodnotu

Chceš potešiť svoju kamarátku, mamu, sestru...? Máme pre Teba skvelý nápad! Daruj im darčekovú poukážku v hodnote, ktorú si samostatne navolíš.

Darčekový poukaz je platný na nákup v našom e-shope a je možné ho použiť na akýkoľvek produkt!

Jedinú úlohu, ktorú pre Teba máme je navoliť si v košíku požadovanú hodnotu darčekového kupónu.

Poukážka platí na nákup na e-shope, v prípade ak si prajete poukaz na účes, treba nás kontaktovať na mail info@vysnivanecopiky.sk alebo na našom instagrame @oobraider. 

 

Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Skladom (16 ks)
€5
Kategória: Kanekalon
Hmotnosť: 0.14 kg
Účel: Darček

Darčekový poukaz bude obsahovať unikátny zľavový kód, ktorý bude možné využiť iba jedenkrát. Zľavový kód, platnosť a jeho hodnotu uvedieme na darčekový poukaz na zadnej strane.

Platnosť darčekového poukazu na nákup do nášho e-shopu je 6 mesiacov od odoslania darčekového kupónu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu