Milé zákazníčky, nezabudnite si k Vašej objednávke vybrať dostupný darček.

Cop na gumičke - vyhotovený - Blond (40 cm)

Cop na gumičke je perfektným doplnkom! Vďaka hustosti dokonale prekryje pramene Vašich vlasov a dodá Vám pocit výnimočnosti.

Po aplikácií copu do vlasov je vhodné prekryť prechod šatkou. Výhodou tohto blond copu na gumičke je, že je dostupný ihneď k odberu, takže nemusíte čakať na jeho výrobu.

Aktuálna ponuka vyhotovených copov sa pravidelne obmieňa, preto odporúčame sledovať našu aktuálnu ponuku.

 

 

Položka bola vypredaná…
Čakáme na dodanie
€39,99
Kategória: Cop na gumičke - ihneď k odberu
Hmotnosť: 0.14 kg
Farba: Blond/Blond
Položka bola vypredaná…
89336BCE E74D 4037 BF88 C0E76A6BA7B8
Novinka

Pre udržanie dlhšej životnosti copu na gumičke je potrebné ho pravidelne česať.

Nevypĺňajte toto pole:
JP Avatar autora Dostupnosť 15.1.2023 12:21
Dobrý deň, rada by som sa spýtala kedy by bol dostupný cop na gumicke blond. Súrne by som ho potrebovala na 20.1. Na ples. Ak nie do vtedy tak ďakujem. Inak som z Modry tak by som vedela aj osobne prísť ???? Ďakujem Janka
Odpovedať

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu