Ďakujeme, že ste s nami.

Cop na gumičke - vyhotovený - Black (60 cm)

Cop na gumičke je perfektným doplnkom! Vďaka hustosti dokonale prekryje pramene Vašich vlasov a dodá Vám pocit výnimočnosti.

Po aplikácií copu do vlasov je vhodné prekryť prechod šatkou. Výhodou tohto blond copu na gumičke je, že je dostupný ihneď k odberu, takže nemusíte čakať na jeho výrobu.

Aktuálna ponuka vyhotovených copov sa pravidelne obmieňa, preto odporúčame sledovať našu aktuálnu ponuku.

 

 

 

Položka bola vypredaná…
Čakáme na dodanie
€44,99
Kategória: Cop na gumičke
Hmotnosť: 0.085 kg
Dĺžka: 55 cm
Farba: Hnedá/Brown, Oranžová/Orange
Materiál: 100% Jumbo Braid
Účel: Doplnenie účesov, Tvorba účesu
Položka bola vypredaná…
C77A95A1 97FC 46DB B3B2 8A82168B8D1D
Novinka

V ponuke sa nachádzajú aj farebné pramienky na karabinke, ktoré je možné pripnúť k copu na gumičke a tým ho môže osviežiť a obzvláštniť. 

 

Pre udržanie dlhšej životnosti copu na gumičke je potrebné ho pravidelne česať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VYSNÍVANÉ COPÍKY je značka, ktorá sa špecializuje na všetky pomôcky, ktoré je potrebné k zapleteniu rôznych účesov. Hlavou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je Olga Olikova, na Instagrame známa ako @oobraider, ktorá svojimi mnohoročnými skúsenosťami prináša značke značnú esenciu.

Obyčajná mamička na materskej dovolenke Olga Olikova sa za dva roky stala vo svete zapletania fenoménom. V roku 2018 začala v uliciach stredného Slovenska zapletať deťom vrkoče a dnes ju na Instagrame sleduje už 140-tisíc sledovatelov. "Na začiatku som sa v jednej knihe stretla s myšlienkou: Rob to, čo by si robil, aj keby si to mal robiť zadarmo. A tak som aj urobila."

Oľga mala doslova srdce na zapletanie a začala sa zaoberať informáciami o rôznych technikách zapletania. O rok začala dávať kurzy aj doma a odvtedy sa tomuto remeslu vyučila viac ako stovka študentov z Čiech a Slovenska a stovky online študentov z celého sveta. Súčasťou VYSNÍVANÝCH COPÍKOV je aj zapletací salón, ktorý sa nachádza v Modre a na znalosti a profesionalitu Olgy si bezpochyby prídu zákazníci z Prahy a Košíc.

 

Späť do obchodu