Kurz pletenia

Čím viac baby u mňa v salóne pletú, tým častejšie vidím dopyt na kurzy pletenia práve odo mňa.

To ma veľmi teší, ďakujem❤️

 

Mám obrovskú skúsenosť so školeniami, mám stovky úspešných a vďačných študentiek a všetky svoje skúsenosti som zhrnula do jedného online kurzu, ktorý☝ podľa môjho skromného názoru, je najlepšie moje dielo.

 

Kurzy naživo vždy prebiehali jeden deň. Ráno sme začali, ukázala som techniku a študenti začali pliesť. Celý deň som dokola opakovala to isté, čo som hovorila ráno a doplňujúce informácie ohľadom materiálov a tak... Unavené a vyčerpané študentky išli domov a zo všeeeetkého, čo za jeden deň počúvali mali jeden veľký šalát v hlave.

 

Kurz online si pustíš vtedy keď máš čas a hlavne - nebudeš ho robiť iba jeden deň. V kľude si potrénuješ pletenie najprv bez kanekalonu, až potom s kanekalonom. Toľko krát koľko treba predtým ako si vezmeš si prvú živú modelku.

 

Pustíš si video a trénuješ. Hocikedy, kľudne aj celý deň dokola. Vidíš moje ruky, svoje ruky a pletieš podľa videa. Ja som vždy na blízku.

 

A áno, podľa foto ti viem povedať, kde robíš chybu. Ak sa stane, že náhodou neviem, tak mi pošleš video ako pletieš. Je to jednoduché. To je 21 storočie, to je nepodarené obdobie kedy musíme v rámci ochrany byť doma. Ty si doma a trénuješ, ja som doma a korigujem ťa.

 

Máme aj spoločný chat pre všetky študentky, kde nájdeš kolegyne a podporu.

 

Naživo robím kurz Braidy len pre tých, ktorí už absolvovali online kurz.

 

Cena online kurzu je 279€.

Naživo 120€

 

viac informácií nájdeš tu ONLINE KURZ BOXÉRSKE COPÍKY (vysnivanecopiky.sk)